International Automotive Business Meeting (IABM) to ekskluzywne i innowacyjne dwudniowe spotkanie i wydarzenie motoryzacyjne B2B. Jest to wyjątkowa okazja, aby ponownie nawiązać kontakt z ekspertami z branży automotive. W tym roku wydarzenie odbędzie się 5 i 6 kwietnia w Sosnowcu we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, klastrem Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz miastem Sosnowiec.

Podczas tego dwudniowego wydarzenia przedsiębiorcy, przedstawiciele różnych instytucji i eksperci z branży będą wymieniać się informacjami na temat trendów, zapotrzebowania i możliwości związanych z produkcją pojazdów przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem E-mobilności i wykorzystania wodoru.

To już piąta edycja wydarzenia IABM

Od 2017 roku najlepsi eksperci i profesjonaliści z branży motoryzacyjnej z Europy Środkowo-Wschodniej oraz międzynarodowi goście spotykają się w Polsce, aby dzielić się najlepszymi praktykami branżowymi, promować innowacyjne pomysły i rozwiązania, a także budować długotrwałe relacje branżowe.

Producenci samochodów, dostawcy motoryzacyjni Tier 1 i 2, game changers i eksperci z branży spotykają się, aby dyskutować o przyszłości branży oraz o rynku samochowodym w Polsce i Europie.

Główne tematy IABM V Edition

  • Post COVID-19 Zielona inteligentna mobilność w miastach
  • Możliwości i wyzwania związane z e-mobilnością
  • (r)Ewolucja wodoru
  • Podsumowanie Ekspertów

Bilety

Bilet jednoosobowy : 1500PLN

Bilet grupowy (3 os.) : 2500 PLN

Networking

Podczas IABM 2-dniowego spotkania branży motoryzacyjnej, uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż 4 sposoby networkingu i nawiązywania biznesowych relacji.

  1. Speed buisness mixer

Szybki networking zapewnia nawiązanie wielu kontaktów biznesowych w krótkim czasie. 10-cio osobowe grupy przy okrągłych stołach, mają ponad minute na przedstawienie swojej firmy i wymiany wizytówek , zanim nastąpi zamiana stołów.

  1.  Spokania jeden na jeden – B2B

IABM oferuje najlepsze doświadczenia B2B z decydentami z łańcucha wartości w branży motoryzacyjnej w celu znalezienia nowych partnerów biznesowych i klientów. Narzędzie IABM do parowania ma na celu łączenie i pomaganie wszystkim uczestniczącym firmom w zorganizowaniu odpowiednich spotkań biznesowych jeden na jeden. Podczas każdej edycji wydarzenia IABM odbywa się ponad 500 spotkań biznesowych.

  1. Program VIP buyer

Program VIP BUYER to jedyny w swoim rodzaju projekt networkingowy z udziałem producentów motoryzacyjnych oraz wyselekcjonowanych firm z sektora automotive Tier 1 i Tier 2 zainteresowanych spotkaniami z nowymi potencjalnymi dostawcami.

  1. Italian Aperitivo Event

Wszystkich uczestników eventu , zaprosimy na wieczorny event z Aperitivo Italiano, który odbędzie się w pięknych wnętrzach Zamku Sieleckiego.

Aby wziąć udział w IABM V Edition zarejestruj się na: www.iabmevent.com

Albo skontaktuj sie bezposrednio z Magdaleną Dziekan

Email : info@iabmevent.com Telefon: +48502820480